Informacje o Centrum

Warszawskie Centrum Odwykowe SPZOZ na Pradze Południe od 1991 roku pomaga osobom uzależnionym i ich bliskim w walce z uzależnieniem. Jako Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej przyjmujemy bezpłatnie wszystkie osoby (również nieubezpieczone), które posiadają numer PESEL. Prowadzimy terapię indywidualną i grupową uzależnień (alkohol, narkotyki, leki i hazard).

Osobom współuzależnionym proponujemy pomoc psychologiczną oraz terapię grupową i indywidualną w sytuacjach występowania w otoczeniu problemu uzależnienia lub przemocy.
Wszyscy nasi pacjenci mogą skorzystać z konsultacji lekarza psychiatry, istnieje też możliwość uzyskania porady pracownika socjalnego.

Pacjentów przyjmujemy w pięciu miejscach:

  • osoby uzależnione zapraszamy na ul. Zgierską I8A, gdzie mieści się Poradnia Odwykowa oraz Dzienny Oddział Odwykowy
  • oraz do Poradni Uzależnień PETRA przy Alejach Jerozolimskich 47/3.
  • osoby uzależnione, współuzależnione, DDA zapraszamy do Poradni Jagiellońska, przy ul. Jagiellońskiej 34 wejście nr 3, p. V
  • zapraszamy również do Dziennego Oddziału przy ul. Władysława Łokietka 11, zapewniamy program terapii osobom uzależnionym, oraz specyficzny program turnusów dla DDA.
  • osobom współuzależnionym proponujemy spotkania w Poradni Rodzinnej, która mieści się przy ul. Zakopiańskiej 33.

Współpracujemy z najlepszymi placówkami leczenia odwykowego w kraju a także przeprowadzamy szkolenia dla placówek i pracowników rozwijających się w tym zakresie. CENTRUM ODWYKOWE SP ZOZ realizuje ponadpodstawowy program terapii pn.: „Opieka terapeutyczna kierowana do osób uzależnionych od alkoholu, szkodliwie używających alkoholu i innych środków psychoaktywnych, osób z uzależnieniem mieszanym, uzależnionych krzyżowo, osób uzależnionych od hazardu i osób z innymi uzależnieniami niestanowiącymi uzależnienia od substancji psychoaktywnych (uzależnieniami behawioralnymi), osób współuzależnionych, Dorosłych Dzieci Alkoholików, osób doświadczających i stosujących przemoc.” 

Program jest finansowany z budżetu Miasta Stołecznego Warszawy

SPZOZ Centrum Odwykowe

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 22 870 03 77
sekretariat@centrumodwykowe.waw.pl

Deklaracja dostępności

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvas" position.

Wróć na początek strony