Program - Poradnia rodzinna

Program terapeutyczny placówki jest ograniczony w czasie i realizowany jest w następujących trybach:

  1. tryb terapii krótkoterminowej - około 3 miesiące, do pół roku (do 25 sesji indywidualnych)
  2. tryb terapii długoterminowej - dwa lata od momentu podpisania kontraktu terapeutycznego (ok. 100 sesji indywidualnych, nie więcej niż 50 sesji rocznie)*.
  3. tryb konsultacyjny - nie określony w czasie w momencie podpisywania kontraktu, ale nie bezterminowy i przy częstotliwości konsultacji ok. 1 raz w miesiącu (ok. 10 sesji rocznie), z możliwością równoległego leczenia psychiatrycznego.

*Pacjentów ponownie zgłaszających się do placówki (po wcześniejszym ukończeniu Programu Poradni) zapraszamy do terapii w trybie krótkoterminowym.

Podstawowa część programu Poradni Rodzinnej uzupełniana jest okresowo o tzw. program ponadpodstawowy, finansowany ze środków finansowych Miasta Stołecznego Warszawy, na który składają się dodatkowe zajęcia o charakterze rozwojowym. W programie ponadpodstawowym mogą wziąć udział mieszkańcy m.st. Warszawy. Informacja nt. oferty ponadpodstawowej jest aktualizowana i udostępniana w Przychodni.

Zapisy na konsultacje wstępne prowadzone są telefonicznie lub osobiście w placówce.Dokonanie zapisu na konsultację jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z polityką ochrony danych osobowych Centrum Odwykowego SPZOZ (dokument dostępny do podpisania na miejscu).

SPZOZ Centrum Odwykowe

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 22 870 03 77
sekretariat@centrumodwykowe.waw.pl

Deklaracja dostępności

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvas" position.

Wróć na początek strony