Poradnia Petra

Poradnia Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu „PETRA” jest jedną z najstarszych placówek odwykowych w Polsce. Jej oferta terapeutyczna skierowana jest do osób pełnoletnich, które wyrażają zgodę na podjęcie leczenia w warunkach ambulatoryjnych. Poradnia nr 3 "PETRA" w okresie od maja 2019 do października 2020 roku realizuje PONADPODSTAWOWY PROGRAM PSYCHOTERAPII skierowany do osób uzależnionych od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych oraz bliskich i rodzin osób uzależnionych - mieszkańców Warszawy, finansowany ze środków m. st. Warszawy. Program jest poszerzeniem podstawowej oferty placówki i składa się z tematycznych warsztatów weekendowych. Warunkiem uczestnictwa jest ukończenie podstawowego etapu psychoterapii. Do programu kwalifikuje kierownik Poradni nr 3 "PETRA". Zapraszamy do udziału!

Szanowni państwo, w związku z zagrożeniem epidemią covid-19 od dnia 16.03.2020 do odwołania realizacja programu ponadpodstawowego zostaje zawieszona. Wszystkie planowane warsztaty weekendowe obecnie nie odbywają się. Informacja nt. Wznowienia warsztatów zostanie podana niezwłocznie po decyzji o powrocie do bezpośredniego kontaktu w placówce. Więcej informacji pod nr telefonu: 22 629 25 85 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poradnia Uzależnienia i Współuzależnienia od Alkoholu "PETRA" jest jedną z najstarszych placówek odwykowych w Polsce. Jej oferta terapeutyczna skierowana jest do osób pełnoletnich, które wyrażają zgodę na podjęcie leczenia w warunkach ambulatoryjnych.

SPZOZ Centrum Odwykowe

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 22 870 03 77
sekretariat@centrumodwykowe.waw.pl

Deklaracja dostępności

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvas" position.

Wróć na początek strony