Zespół - Oddział dzienny- Łokietka 11


Terapeuci


Katarzyna Czerwonka

Kierownik Oddziału Dziennego. Psychoterapeutka, superwizorka w procesie aplikacji, certyfikowana Specjalistka Psychoterapii Uzależnień, mgr stosowanej psychologii społecznej, mgr pedagogiki specjalnej. Zajmuję się psychoterapią indywidualną i grupową dla osób uzależnionych, współuzależnionych oraz z syndromem DDA. Jestem autorką publikacji z zakresu psychoterapii, prowadzę szkolenia i warsztaty specjalistyczne. Pasjonuję się życiem i ludźmi.

Magdalena Grzyb

mgr psychologii, absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego (specjalizacje: Terapia rodzin i małżeństw oraz Psychologia zdrowia). Obecnie jestem w trakcie procesu certyfikacji na specjalistę psychoterapii uzależnień. W wolnym czasie wędruję po górach, jeżdżę rowerem i gotuję.

Robert Sławiński

Jestem instruktorem terapii uzależnień w trakcie certyfikacji. Doświadczenie zdobywałem prowadząc zajęcia muzykoterapeutyczne w Ośrodku ' Monar" oraz w Domach Opieki dla osób starszych. Ukończyłem Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień i Współuzależnienia. Współtworzyłem programy profilaktyczne dla młodzieży, prowadząc grupę liderów społecznościowych. Interesuję się filozofią wschodu, jogą. Wolny czas najchętniej spędzam w górach. Aktualnie w procesie certyfikacji.

Katarzyna Łozińska

Jestem certyfikowaną Specjalistką Psychoterapii Uzależnień, ukończyłam Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. W 2021 roku rozpoczęłam naukę w Szkole Psychoterapii Humanistycznej Intra. 
Prowadzę indywidualną i grupową psychoterapię uzależnień. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w: Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, w poradni Stowarzyszenia MONAR i na Oddziale Terapii Uzależnień od Alkoholu w Szpitalu Nowowiejskim w Warszawie. Mam również doświadczenie w pracy jako streetworkerka i partyworkerka. W wolnym czasie ćwiczę jogę, czytam, podróżuję i gram w planszówki. 


Lekarze


Kamil Chorążka

Lekarz specjalista- psychiatra

 

Punkt Obsługi Pacjenta


Danuta Kostrzębska

Punkt Obsługi Pacjenta

Aneta Wójcik

Punkt Obsługi Pacjenta

SPZOZ Centrum Odwykowe

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 22 870 03 77
sekretariat@centrumodwykowe.waw.pl

Deklaracja dostępności

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvas" position.

Wróć na początek strony