Zespół - Oddział dzienny - Zgierska 18A

 

Terapeuci

Martyna Wierzbicka

Kierownik Oddziału, Psycholog, certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień (certyfikat PARPA), odbyła szkolenia min. z terapii DDA w Instytucie Psychologi Zdrowia oraz Oduczania agresji i przemocy według modelu Dulluth. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Oddziale Detoksykacji Szpitala Nowowiejskiego oraz w stacjonarnym Oddziale Terapii Uzależnień od Alkoholu. Aktualnie związana szkoleniowo z Laboratorium Psychoedukacji.

Katarzyna Pawlińska

Z wykształcenia jestem psychologiem, certyfikowanym Specjalistą Psychoterapii Uzależnień (certyfikat PARPA), posiadam również certyfikat programu SMART Recovery. Odbyłam szkolenia m.in. z terapii uzależnień behawioralnych i DDA. Doświadczenie zawodowe zdobyłam odbywając staże oraz pracując w Poradni Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia Centrum Odwykowego w Warszawie. Prywatnie jestem mamą. Lubię podróżować.

Tomasz Woźniak

Psycholog i certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień (certyfikat KBPN). Członek Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Dzielnicy Praga-Południe oraz członek KRPiA m.st. Warszawy. Ukończył Szkołę Trenerów Warsztatów i Treningów Psychologicznych w oparciu o proces grupowy. Z pacjentami uzależnionymi ich najbliższym środowiskiem pracuje od 13 lat. Ma również doświadczenie w obszarze leczenia substytucyjnego.

Katarzyna Janke

Psycholog i certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień (certyfikat PARPA). Doświadczenie zawodowe zdobywałam w poradni leczenia uzależnień, gdzie przez 10 lat pracowałam z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi i dorosłymi dziećmi alkoholików. Jestem po 4letnim szkoleniu w terapii poznawczo-behawioralnej (CBT). Ukończyłam też szkolenia dotyczące przeciwdziałania przemocy w rodzinie. Obecnie podjęłam studia podyplomowe dotyczące Interwencji Kryzysowej.

SPZOZ Centrum Odwykowe

Dostępność cyfrowa

Strona spełnia wymagania ustawy o dostępności stron i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Jeśli znajdziesz jakieś uchybienia powiadom nas o tym.

tel: 22 870 03 77
sekretariat@centrumodwykowe.waw.pl

Deklaracja dostępności

Zamknij menu

Publish modules to the "offcanvas" position.

Wróć na początek strony